najlepsze legowisko dla psa

Czy warto pozyskać akcesoria dla pieska – legowisko dla czworonoga?

Czy warto pozyskać akcesoria dla pieska – legowisko dla czworonoga?

Sportowe szelki dla czworonoga

Z pieskiem możemy ćwiczyć wielorakie sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie musi to zatem być od razu profesjonalny sport, biegać czy jeździć na rowerze możemy z psem rekreacyjnie. Do tego konieczne będą wyjątkowe, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla pieska zawierają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, i krajowy producent Sali. Profesjonalne, sportowe szelki dla czworonoga stworzone są tak, ażeby zapewnić czworonogowi komfort podczas wysiłku.
Do mniej męczących sportów można używać szelek dla psa zaprzęgowych, jednakże rozważniej jest stosować dodatkowe szelki przeznaczone do latania z czworonogiem lub jazdy na rowerze.
kliknij tutaj aby zamówić legowisko dla psa https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html

Firma Non-stop Dog Waer robi oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania oryginalnych sportów biegowych. Są to zatem szelki doskonale dopasowane do sylwetki psa, zapewniają ochronę szyi oraz pleców. Nie przemieszczają się w czasie ruchu i dodatkowo nie przynoszą obtarć. Szelki dla psa Line mogą być przydatne także na co dzień, szczególnie do wyczerpujących spacerów. Są więc to szelki nadające się doskonale do dogtrekkingu.
Kolejne sportowe szelki dla psiaka to sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Stanowi to zatem pomieszanie tradycyjnych szelek modelu guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska też znakomicie sprawdzają się w dogtrekkingu, ale wolno praktykować w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można ogromnie dobrze dostosować do wymiarów pieska, mają dwa punkty regulacji. Szelki rozmieszczają linearnie siłę, z jaką pies ciągnie, umożliwiając mu na wygodną i dodatkowo efektywną pracę i prostotę manewrów. Szelki dla psa Speed są bezpieczne i dodatkowo miękkie, mają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, przydaje się do przypinania psiaka na spacer, pozostałe do zaczepiania w czasie biegu, jazdy na rowerze czy długiej wędrówki.

Marka Sali produkuje też doskonałe szelki dla psiaka „norweskie”, które też sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z psiakiem. Poświęcone są dla psów, które za mocno nie ciągną i także idealnie postępują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla psa sportowe to również Front Range firmy RUFFWEAR. Są to dodatkowo wielofunkcyjne szelki, wolno nakładać je czworonogowi na częste spacery, i ponadto wykorzystywać przy uprawianiu rekreacyjnie sportów z pieskiem. Szelki dla psa Front Range są banalne w regulacji i dodatkowo bezpieczne, ich korzyścią jest też ekspresowe i dodatkowo proste zakładanie oraz ściąganie. Posiadają, tak jak szelki Speed, dwa punkty do zapinania smyczy. Szelki mają odblaski, co podwyższa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, oraz kieszonkę na identyfikator.
Gdy preferujemy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, potrzebujemy wyszukać dla niego odpowiednie, użyteczne oraz przystosowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla psa.