karmy dla psów

Karmy dla psiaka – sucha lub mokra?

Karmy dla psiaka – sucha lub mokra?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla piesków. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów w ich propozycji można wypatrzyć karmy dla dorosłych piesków, oraz też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dużych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze daje? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na niniejsze pytania i także opisać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree przygotowała dwa typy żywności: karmy suche plus karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe główne w kolekcji firmy znajdziemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich odmian piesków oraz 3 rodzaje karm dedykowane dla czworonogów ras miniaturowych wielkich i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została opracowana przez zbiór profesjonalnych specjalistów z myślą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najlepszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są imponujące dla łagodnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karma Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie ogromnego rozwoju. Obok atutów odżywczych warto zarówno wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Zawiera zboża, sporą porcję mięska (26%), oleje plus tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Karmienie psów rasowych zobacz karmy https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno karma Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kawałki skąpane w galaretce, która wspiera przyswajanie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko apetyczna, lecz jeszcze właściwa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za mocne i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), wzmacniające odporność (witamina E plus minerały) i wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Dodając oferta marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dość obfita, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Również są to karmy wytworzone przez firmę, która występuje na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze usprawnia swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim oraz ekspertów z którymi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie wpasowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.